Zarząd stowarzyszenia

Jan Grabiński-Baranowski

Andrzej Jan Grabiński-Baranowski

Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia

Profil LinkedIn

Dyrektor zarządzający w firmie VIRBAC Polska, od ponad 14 lat związany z firmą. Od 20 lat jest członkiem Stowarzyszenia POLPROWET, od 10 pełni funkcje w Zarządzie.

Profesjonalny menedżer wykonawczy z przeszło 25-letnim znaczącym doświadczeniem operacyjnym w zakresie zdrowia zwierząt, dobrostanu i zarządzania żywieniem zdobywanym na stanowiskach kierowniczych w firmach Bayer, Intervet i Evialis. Lider biznesu o wysokich umiejętnościach w zakresie sprzedaży, marketingu i procesów organizacyjnych, z umiejętnością działania w złożonych środowiskach międzynarodowych.  Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych MBA w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. Prywatnie pasjonat żeglarstwa i narciarstwa.

Aleksandra Bubas

Aleksandra Bubas-Klimkiewicz

Członkini Zarządu

 

Kierownik hurtowni w firmie HIPRA. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Karierę zawodową związała z sektorem zdrowia zwierząt i farmacji weterynaryjnej pracując w firmie VET Trade a obecnie HIPRA.

Grzegorz Świerczyński

Grzegorz Świerczyński

Członek Zarządu

Profil LinkedIn

Prezes Zarządu w Intervet Sp. z o.o. oraz Dyrektor Handlowy & Dyrektor Działu Produktów dla Przeżuwaczy w regionie Europy Centralnej – Polska, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Rumunia w MSD AH.

Z firmą związany od 22 lat. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (wcześniej Akademia Rolnicza Wrocław). Ukończył także podyplomowe studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W wolnych chwilach poświęca czas na książki, śpiew i bieganie.

Rafał Szczytowski

Rafał Szczytowski

Członek Zarządu, Skarbnik

Profil LinkedIn

Prezes Zarządu w spółce Zoetis Polska oraz Dyrektor Regionalny nadzorujący oddziały Zoetis w północnej części Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa i Estonia).

Z firmą Zoetis związany od 10 lat, wcześniej przez 8 lat budował doświadczenie zawodowe piastując różne stanowiska w firmie Hill's. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w obszarach sprzedaży, negocjacji, zarządzania i strategii rozwoju. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończył także podyplomowe studia MBA. Znawca i pasjonat historii.

Robert Kaszyński

Robert Kaszyński

Członek Zarządu

Profil LinkedIn

Od ponad 20 lat związany z branżą weterynaryjną. Jako lekarz weterynarii prowadził praktykę małych zwierząt, następnie karierę zawodową związał z biznesem zaczynając jako doradca klienta aby po wielu latach awansować do lokalnych i regionalnych ról kierowniczych. Najpierw w sektorze karm dla zwierząt towarzyszących Hill’s/Purina a następnie w firmie Bayer. Od lipca 2021 pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki MEDiVET gdzie kieruje ponad 250 osobowym zaangażowanym i doświadczonym zespołem w pięciu magazynach i siedmiu lokalizacjach biur obsługi klienta na terenie całego kraju. Weterynaria to jego pasja, a chwile wolnego czasu spędza na podróżowaniu i poznawaniu nowych miejsc i smaków wraz ze swoja rodziną i maltanką Yenny.    

Komisja Rewizyjna

Marta Ulikowska-Stadnik

Członkini Komisji Rewizyjnej.

Z wykształcenia lekarz weterynarii.  Ekspertka z zakresu obszaru rejestracji, pharmacovigilance i jakości. Zawodowo w firmie CEVA nadzoruje prace w zakresie Regulatory Affairs na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Estonii, na Łotwie i Litwie. Od lat aktywnie działa w stowarzyszeniu Polprowet, aktualnie na pozycji Lidera Zespołu Eksperckiego ds. Rejestracji. Prywatnie miłośniczka podróży, książek, szczęśliwa posiadaczka dwóch psów i kota.

Wiesław Niewitecki

Członek Komisji Rewizyjnej.

Stephen Leśniewski

Członek Komisji Rewizyjnej.

Członkowie stowarzyszenia