Zarząd stowarzyszenia

Robert Kaszyński

Robert Kaszyński

Przewodniczący Zarządu

Profil LinkedIn

Od ponad 20 lat związany z branżą weterynaryjną. Jako lekarz weterynarii prowadził praktykę małych zwierząt, następnie karierę zawodową związał z biznesem zaczynając jako doradca klienta aby po wielu latach awansować do lokalnych i regionalnych ról kierowniczych. Najpierw w sektorze karm dla zwierząt towarzyszących Hill’s/Purina a następnie w firmie Bayer. Od lipca 2021 pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki MEDiVET gdzie kieruje ponad 250 osobowym zaangażowanym i doświadczonym zespołem w pięciu magazynach i siedmiu lokalizacjach biur obsługi klienta na terenie całego kraju. Weterynaria to jego pasja, a chwile wolnego czasu spędza na podróżowaniu i poznawaniu nowych miejsc i smaków wraz ze swoja rodziną i maltanką Yenny.    

Jan Grabiński-Baranowski

Andrzej Jan Grabiński-Baranowski

Członek Zarządu

Profil LinkedIn

Dyrektor zarządzający w firmie VIRBAC Polska, od ponad 14 lat związany z firmą. Od 20 lat jest członkiem Stowarzyszenia POLPROWET z czego ponad 10 lat pełni funkcje w Zarządzie.

Profesjonalny menedżer wykonawczy z przeszło 25-letnim znaczącym doświadczeniem operacyjnym w zakresie zdrowia zwierząt, dobrostanu i zarządzania żywieniem zdobywanym na stanowiskach kierowniczych w firmach Bayer, Intervet i Evialis. Lider biznesu o wysokich umiejętnościach w zakresie sprzedaży, marketingu i procesów organizacyjnych, z umiejętnością działania w złożonych środowiskach międzynarodowych.  Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych MBA w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. Prywatnie pasjonat żeglarstwa i narciarstwa.

Aleksandra Bubas

Aleksandra Bubas-Klimkiewicz

Członkini Zarządu

 

Kierownik hurtowni w firmie HIPRA. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Karierę zawodową związała z sektorem zdrowia zwierząt i farmacji weterynaryjnej pracując w firmie VET Trade a obecnie HIPRA.

Adriana Kalinowska Zoetis

Adriana Kalinowska

Członkini Zarządu

Profil LinkedIn

Regulatory Affairs Manager w firmie Zoetis. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie. Od ponad 10 lat zajmuje się rejestracją i kwestiami jakości leków oraz raportowaniem zdarzeń niepożądanych. Karierę zaczynała w Departamencie Rejestracji i Badań Klinicznych Produktów Leczniczych Weterynaryjnych w URPL. W wolnym czasie pływa kajakiem, jeździ na rowerze oraz nartach i prowadzi stronę z przepisami kulinarnymi. Jest również wolontariuszką w warszawskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Cyryl przybył zarząd

Cyryl Przybył

Członek Zarządu

Profil LinkedIn

Dyrektor zarządzający w firmie VETOQUINOL BIOWET w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja oraz Ukraina).

Od 21 lat związany z firmą, natomiast od 25 lat w branży weterynaryjnej.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ekonomii oraz MBA-Europa-Universität Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Weterynaria to jego wyzwanie, a wolne chwile dzieli między rodziną a książką, filmem i hantlami.

Komisja Rewizyjna

Karolina Figiel

Członkini Komisji Rewizyjnej.

Z wykształcenia lekarz weterynarii.  Ekspertka z zakresu obszaru rejestracji, pharmacovigilance i jakości. 

Grzegorz Świerczyński

Członek Komisji Rewizyjnej.

Prezes Zarządu w Intervet Sp. Z o.o. oraz Dyrektor Handlowy & Dyrektor Działu Produktów dla Przeżuwaczy w regionie Europy Centralnej – Polska, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Rumunia w MSD AH

Z firmą związany od 22 lat. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (wcześniej Akademia Rolnicza Wrocław). Ukończył także podyplomowe studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Trochę zainteresowań pobocznych – książki, śpiew, bieganie.

Paweł Stanecki

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Dyrektor zarządzający w Phibro Animal Health Poland Sp. z o.o. Manager marketingu i sprzedaży z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży animal health, petfood, human pharma i medical devices.

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.
Menedżer marketingu i sprzedaży z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w firmach Bayer, Zoetis, Merial, Boehringer – Ingelheim, Nestle, Valeant, Arjo. Lider biznesu z sukcesami zarządzający marketingiem, sprzedażą, projektami i zmianą w międzynarodowych organizacjach biznesowych. W wolnym czasie podróżuje, czyta, interesuje się historią najnowszą.

Członkowie stowarzyszenia