Zarząd stowarzyszenia

Robert Kaszyński

Robert Kaszyński

Przewodniczący Zarządu

Profil Linkedin

Robert Kaszyński od ponad 20 lat związany z branżą weterynaryjną. Jako lekarz weterynarii prowadził praktykę małych zwierząt, następnie karierę zawodową związał z biznesem, zaczynając jako doradca klienta, aby po wielu latach awansować do lokalnych i regionalnych ról kierowniczych. Najpierw w sektorze karm dla zwierząt towarzyszących Hill's/Purina a następnie w firmie Bayer. Od lipca 2021 pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki MEDiVET gdzie kieruje ponad 250-osobowym zaangażowanym i doświadczonym zespołem w pięciu magazynach i siedmiu lokalizacjach biur obsługi klienta na terenie całego kraju. Weterynaria to jego pasja, a chwile wolnego czasu spędza na podróżowaniu i poznawaniu nowych miejsc i smaków wraz ze swoją rodziną i maltanką Yenny.

Aleksandra Bubas

Aleksandra Bubas-Klimkiewicz

Członkini Zarządu

 

Kierownik hurtowni w firmie HIPRA. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Karierę zawodową związała z sektorem zdrowia zwierząt i farmacji weterynaryjnej pracując w firmie VET Trade a obecnie HIPRA.

Adriana Kalinowska Zoetis

Adriana Kalinowska

Członkini Zarządu

Profil LinkedIn

Regulatory Affairs Manager w firmie Ceva Animal Health. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie. Od ponad 10 lat zajmuje się rejestracją i kwestiami jakości leków oraz raportowaniem zdarzeń niepożądanych. Karierę zaczynała w Departamencie Rejestracji i Badań Klinicznych Produktów Leczniczych Weterynaryjnych w URPL. W wolnym czasie pływa kajakiem, jeździ na rowerze oraz nartach i prowadzi stronę z przepisami kulinarnymi. Jest również wolontariuszką w warszawskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Cyryl przybył zarząd

Cyryl Przybył

Członek Zarządu

Profil LinkedIn

Dyrektor zarządzający w firmie VETOQUINOL BIOWET w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja oraz Ukraina).

Od 21 lat związany z firmą, natomiast od 25 lat w branży weterynaryjnej.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ekonomii oraz MBA-Europa-Universität Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Weterynaria to jego wyzwanie, a wolne chwile dzieli między rodziną a książką, filmem i hantlami.

Tomasz Radwan

Tomasz Radwan

Profil Linkedin

Lider z 25-letnim doświadczeniem na rynkach dóbr szybko zbywalnych, leków bez recepty, suplementów diety i dermokosmetyków w firmach takich jak Nestle, GlaxoSmithKline, Sanofi.

Od 2011 roku związany z firmą Boehringer Ingelheim, w której od 5 lat pełni rolę Dyrektora Działu Animal Health. Absolwent Wydziału Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Najlepiej odpoczywa uprawiając sport – m.in. bieganie, tenis, narty, a ostatnio jego pasją stał się golf.

Komisja Rewizyjna

Paweł Stanecki

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Dyrektor zarządzający w Phibro Animal Health Poland Sp. z o.o. Manager marketingu i sprzedaży z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży animal health, petfood, human pharma i medical devices.

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.
Menedżer marketingu i sprzedaży z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w firmach Bayer, Zoetis, Merial, Boehringer – Ingelheim, Nestle, Valeant, Arjo. Lider biznesu z sukcesami zarządzający marketingiem, sprzedażą, projektami i zmianą w międzynarodowych organizacjach biznesowych. W wolnym czasie podróżuje, czyta, interesuje się historią najnowszą.

Jerzy Tomczak

Członek Komisji Rewizyjnej.

Michał Gagucki

Członek Komisji Rewizyjnej.

 

Członkowie stowarzyszenia