https://www.biowet-drwalew.pl/

Biowet Drwalew

Biowet Drwalew Sp. z o.o. kontynuuje wieloletnie tradycje dostarczając lekarzom weterynarii preparaty o ugruntowanej marce i sprawdzonej skuteczności. Firma specjalizuje się w dystrybucji chemioterapeutyków oraz biopreparatów. W ofercie dostępne są ponadto preparaty witaminowe, witaminowo-mineralne i mineralne oraz maści.

Dystrybucja odbywa się poprzez szeroką sieć patronackich hurtowni weterynaryjnych w Polsce oraz export do kilkunastu krajów na całym świecie. W naszych działaniach czerpiemy z wieloletnich doświadczeń. Firma działa na rynku weterynaryjnym od 1929 roku, kiedy to Stanisław Klawe założył Wytwórnię Surowic i Preparatów Ziołowych na potrzeby Towarzystwa Przemysłowego Chemiczno – Farmaceutycznego SA w Warszawie. Obecnie dominującym udziałowcem spółki jest firma CENTAMUNE S.L.

Zmieniamy się i rozwijamy by jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb współczesnej weterynarii.

https://www.boehringer-ingelheim.pl/

Boehringer Ingelheim

Boehringer Ingelheim to globalna firma farmaceutyczna, która opracowuje przełomowe terapie poprawiające jakość życia ludzi i zwierząt. Firma prowadzi badania, produkcję i sprzedaż innowacyjnych produktów leczniczych do stosowania w medycynie i weterynarii. Boehringer Ingelheim tworzy wartość poprzez opracowywanie innowacyjnych terapii w obszarach, w których istnieją ważne niezaspokojone potrzeby medyczne.

Od czasu założenia w 1885 r., Boehringer Ingelheim pozostaje własnością rodziny i kieruje się długofalową perspektywą. Około 52 tys. pracowników firmy działa na ponad 130 rynkach w ramach trzech jednostek biznesowych – Human Pharma, Animal Health i Biopharmaceutical Contract Manufacturing.

Więcej informacji o firmie Boehringer Ingelheim można uzyskać, odwiedzając stronę www.boehringer-ingelheim.com.

https://www.ceva.pl/

Ceva

Od czasu powstania w 1999 r. Ceva jest najszybciej rozwijającą się firmą pośród dziesięciu największych firm weterynaryjnych na świecie.

Firma koncentruje się na badaniach i rozwoju oraz produkcji i sprzedaży produktów farmaceutycznych i szczepionek dla zwierząt towarzyszących, drobiu, przeżuwaczy i trzody chlewnej. Nieustannie dążymy do znajdowania lepszych rozwiązań dla istniejących i pojawiających się chorób, które z kolei poprawią stan zdrowia i wydajność zwierząt.

Nasza uwaga wykracza daleko poza samo zdrowie i dobrostan zwierząt. Świadomość, że ponad 75% wszystkich pojawiających się obecnie chorób zakaźnych człowieka pochodzi od zwierząt sprawia, że jesteśmy zaangażowani w walkę z rozprzestrzenianiem się chorób odzwierzęcych, takich jak ptasia grypa, bruceloza i gorączka Q.

Działamy bezpośrednio w 46 krajach, posiadamy 12 centrów R&D, 25 zakładów produkcyjnych i zatrudniamy 6250 pracowników na całym świecie.

https://www.elanco.com/

Elanco

Elanco Animal Health  jest światowym liderem w dziedzinie zdrowia zwierząt gospodarskich i domowych. Od ponad 70 lat pomagamy naszym klientom w poprawie zdrowia zwierząt będących pod ich opieką, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na nasze lokalne i globalne społeczności.

W Elanco kierujemy się naszą wizją zawartą w koncpecji Elanco Healthy Purpose™ i dotyczącą zrównoważonego rozwoju mającą na celu poprawę zdrowie zwierząt, ludzi i planety.

https://www.hipra.com/portal/pl/hipra/animal-home

Hipra

Hipra Polska, Sp. z o.o., należąca do Grupy Hipra, działa na polskim rynku od 2008. Siedzibą spółki matki, Laboratorios Hipra, S.A., jest Amer (Girona), Hiszpania.

HIPRA to międzynarodowa firma farmaceutyczna zajmująca się profilaktyką i diagnostyką zdrowia zwierząt i ludzi, oferująca szeroką gamę wysoce innowacyjnych szczepionek oraz zaawansowane usługi diagnostyczne. Swoim oświadczeniem „Budowanie odporności dla zdrowszego świata” HIPRA potwierdza swoje zaangażowanie w tworzenie rozwiązań poprawiających zdrowie na świecie.

HIPRA przeznacza 10% swojego rocznego obrotu na działalność badawczo-rozwojową, która koncentruje się na tworzeniu i stosowaniu najnowszych osiągnięć naukowych do opracowywania najwyższej jakości innowacyjnych szczepionek. Aby nadać wartość dodaną swoim produktom, firma opracowuje również wyroby medyczne i usługi identyfikowalności wykonanych szczepień.

http://www.huvepharma.com.pl/

Huvepharma

Huvepharma – Human and Veterinary PHARMAceuticals jest firmą farmaceutyczną, producentem dodatków paszowych, surowców farmaceutycznych oraz leków dla ludzi i zwierząt. Firma Huvepharma działa globalnie; jej oddziały znajdują się we Włoszech, Belgii, Polsce, w Chinach , Stanach Zjednoczonych i na Tajwanie.

Huvepharma Polska w Polsce prowadzi działalność od 2002r. Spółka jest czołowym dystrybutorem dodatków paszowych – enzymów i kokcydiostatyków, leków weterynaryjnych oraz surowców farmaceutycznych dla polskich producentów leków weterynaryjnych. Celem firmy jest utrzymanie czołowej pozycji na rynku polskim poprzez oferowanie nie tylko szerokiego asortymentu produktów o wysokiej jakości, ale również szybką obsługę i doradztwo techniczne dla klientów.

http://www.medivet.pl

MEDiVET

MEDiVET S.A. jest wiodącym dostawcą usług i produktów weterynaryjnych na rynku polskim. Swoje doświadczenie buduje od ponad 25 lat. Od 2019 roku stanowi część międzynarodowego koncernu weterynaryjnego Covetrus www.covetrus.com , który zatrudnia ponad 5500 pracowników na całym świecie.

W oparciu o znajomość lokalnego rynku oraz unikalne międzynarodowe doświadczenie dbają o zdrowie i dobrostan zwierząt, zapewniając lecznicom w całym kraju bogaty asortyment produktów.

Swoją działalność opierają na trzech filarach: PRODUKTY, USŁUGI, EDUKACJA, co sprawia, że Medivet to więcej niż hurtownia weterynaryjna.

https://www.msd-animal-health.pl/

MSD Animal Health

MSD Animal Health jest globalnym liderem w dziedzinie zdrowia zwierząt. Oferuje najszerszy zakres produktów leczniczych weterynaryjnych, szczepionek oraz rozwiązań i usług. Firma aktywnie działa na rzecz poprawy zdrowia zwierząt i ich dobrostanu, zapewnienia konsumentom zrównoważonych dostaw wysokiej jakości żywności, ochrony zdrowia publicznego i wsparcia hodowców.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i rozbudowanym zapleczu naukowym, MSD AH współpracuje ściśle z partnerami weterynaryjnymi i branżowymi, właścicielami zwierząt i ekspertami, tworząc innowacyjne, zintegrowane programy ochrony zdrowia zwierząt.

MSD AH jest obecna w ponad 50 krajach, a jej produkty są dostępne na 150 rynkach.

MSD AH jest częścią MSD, światowego lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej, działającego na rzecz poprawy zdrowia na świecie. 

https://orionpharma.info.pl

Orion Pharma

Orion Pharma Animal Health to część założonego w 1917 roku w Finlandii, a działającego globalnie koncernu farmaceutycznego Orion Corporation.

Orion zajmuje się badaniami, produkcją i sprzedażą własnych leków innowacyjnych oraz generycznych, jak również sprzedażą produktów innych międzynarodowych firm.

Oryginalne leki weterynaryjne firmy to: Domosedan (detomidyna), Domitor (medetomidyna), Antisedan (atipamezol), Dexdomitor (deksmedetomidyna), Domosedan Gel (detomidyna), Sileo (deksmedetomidyna) i Clevor (ropinirol). Natomiast przykładami leków generycnych są: Kefavet (cefaleksyna), Comforion (ketoprofen) czy Propomitor (propofol).

Poza produktami leczniczymi Orion oferuje szeroki asortyment preparatów nielekowych marki Aptus oraz unikalny preparat zasiedlający dla drobiu o nazwie Broilact.

https://www.pahc.com/

Phibro Animal Health

Phibro Animal Health jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działamy w ponad 30 krajach, wspierając rozwój i osiągnięcia naszych Klientów. Nieustannie prowadzimy prace badawczo - rozwojowe, produkcję i sprzedaż innowacyjnych produktów leczniczych, w szczególności zaawansowanych technologicznie szczepionek przeznaczonych dla drobiu, które są główną specjalizacją naszej firmy.

Dzięki innowacjom, wysokim standardom produkcji i nowoczesnym liniom technologicznym, nasze portfolio produktów jest dostosowane do potrzeb naszych klientów oraz obowiązujących wymagań prawnych.

Eksperci Phibro Animal Health wspierają indywidualne potrzeby naszych klientów, służąc profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. Nasz zespół z pasją i zaangażowaniem wspiera dążenie do sukcesu każdego lekarza weterynarii.

Trwałym fundamentem Phibro Animal Health jest również wsparcie naszych klientów poprzez działania techniczne zapewniające najlepsze efekty hodowli.

https://www.vet-agro.pl/

Vet–Agro

Vet–Agro Sp. z o.o. to jeden z wiodących polskich producentów leków weterynaryjnych oraz produktów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Spółka powstała w 1989 roku w Lublinie. Doświadczenie zdobyte w ciągu 30 lat działalności umożliwiło stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej fabryki o światowym standardzie. Produkcja leków odbywa się przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz nowoczesnej aparatury pomiarowo-kontrolnej. Spółka posiada własny i niezależny Dział Badań i Rozwoju.  

W Vet-Agro wytwarzane są: sterylne zawiesiny antybiotykowe, sterylne roztwory iniekcyjne, leki przeznaczone do podawania doustnego oraz do stosowania miejscowego na skórę, płynne i półpłynne preparaty weterynaryjne oraz mieszanki paszowe.

Współpraca z wieloma partnerami handlowymi owocuje poszerzeniem oferty o leki importowane. Dzięki stałemu rozwojowi działalności eksportowej produkty Vet-Agro dostępne są obecnie na ponad dwudziestu rynkach zagranicznych.

https://www.vetoquinol.pl

Vetoquinol

Vetoquinol jest wiodącą międzynarodową firmą na rynku zdrowia zwierząt dostarczającą leki i produkty nielecznicze dla zwierząt gospodarskich i towarzyszących. Firma projektuje, rozwija i sprzedaje produkty weterynaryjne w Europie, Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Od założenia w 1933r. realizuje strategię łączącą innowację wraz z dywersyfikacją geograficzną. Rozwój grupy jest napędzany wzmacnianiem własnego portfolio wraz z akwizycjami na rynkach o wysokim potencjale wzrostu. Vetoquinol jest notowany na giełdzie Euronet Paris od 2006r.

W Polsce Vetoquinol jest reprezentowany przez Vetoqionol Biowet w Gorzowie Wlkp., gdzie mieści się centrum krajowej działalności komercyjnej i jeden z głównych zakładów grupy wytwarzający produkty sprzedawane lokalnie i na rynki zagraniczne.

https://pl.virbac.com/

Virbac

Firma VIRBAC została założona w 1968 roku w Nicei przez francuskiego lekarza weterynarii Pierre-Richard Dick.

Od tego czasu firma VIRBAC nieustannie dostarcza lekarzom weterynarii i właścicielom zwierząt wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie diagnostyki, leczenia, żywienia oraz profilaktyki chorób u zwierząt.

Obecnie firma VIRBAC jest jednym z wiodących na świecie producentów leków dla zwierząt, a produkty firmy są sprzedawane w ponad 100 krajach. Dzięki bogatej ofercie i zapleczu produkcyjnemu spełniającym najwyższe międzynarodowe standardy jakości, firma od ponad 50 lat rozwija budowane na wzajemnym zaufaniu relacje z lekarzami weterynarii i właścicielami zwierząt na całym świecie.

Więcej informacji o firmie VIRBAC i jej produktach na pl.virbac.com

https://www.zoetis.com.pl

Zoetis

Zoetis jest globalną spółką działającą w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie produktów i usług dla lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt.

Dzięki 65-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższej jakości leki, szczepionki, wsparcie techniczne i usługi edukacyjne. Nazwa spółki Zoetis pochodzi od greckiego przedrostka „zo”, występującego w słowach takich jak „zoo” czy „zoologia”, który oznacza „związany z życiem”. 

Nasze produkty wprowadzamy do obrotu w ponad 100 krajach, dzięki czemu lekarze weterynarii na całym świecie mogą korzystać z naszej oferty i wiedzy technicznej. Zależy nam na tym, aby współpraca z firmą Zoetis była wyjątkowa. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy klienta i jego priorytety, by wspólnie dążyć do sukcesu.

VEBIOT logo

Marka VEBIOT® należąca do grupy kapitałowej Olimp-Nutrifarm to wysokiej jakości preparaty weterynaryjne, przeznaczone dla zwierząt domowych. Tworzymy specjalistyczne suplementy diety i preparaty wspierające zdrowie zwierząt towarzyszących.

Nasze preparaty tworzone są przez zespół naukowców przy współpracy z praktykującymi lekarzami weterynarii. Ich wiedza i doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszym zapleczem badawczym są gwarantem jakości produktów VEBIOT®.

Created for those who love - wierzymy, że właściwa opieka nad zwierzętami domowymi to ważny element zdrowego społeczeństwa.