List POLPROWET do Wicemarszałek Sejmu RP

List gratulacyjny i podziękowanie Wicemarszałek Sejmu Doroty Niedzieli

Przedstawiciele Stowarzyszenia Producentów i Importerów Leków Weterynaryjnych POLPROWET, skierowali do nowo wybranej Pani Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Doroty Niedzieli list gratulacyjny.

W liście odnotowano fakt, że Pani Dorota Niedziela jest pierwszą kobietą lekarzem weterynarii pełniącą tak zaszczytną funkcję w polskim Sejmie. Prezes POLPROWET Robert Kaszyński oraz sekretarz generalny Radosław Knap napisali, że nowa kadencja Sejmu RP niesie ze sobą szansę wprowadzenia potrzebnych i oczekiwanych rozwiązań legislacyjnych, zgodnych z europejskimi standardami. Te dotyczą nie tylko rozwoju sektora weterynaryjnego, ale także szeroko pojętego zdrowia publicznego.

Poniżej prezentujemy odpowiedź Pani Marszałek Niedzieli, która napisała, że jest orędowniczką dobrych rozwiązań z zakresu zdrowia ludzi, ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt oraz (...) jest głęboko przekonana, że współpraca na rzecz zdrowia publicznego znajdzie miejsce w pracach Sejmu X kadencji.

W załączeniu znajduje się wymiana korespondencji pomiędzy stowarzyszeniem POLPROWET a kancelarią Pani Wicemarszałek Sejmu RP.

Bez tytułu