4

Opakowaniowy zawrót głowy - czyli odpady i wybrane obowiązki firm farmaceutycznych

POLPROWET wraz z kancelarią MOYERS zapraszają na webinar 4 kwietnia pt. „Opakowaniowy zawrót głowy - czyli odpady i wybrane obowiązki firm farmaceutycznych"

Podczas webinaru omówimy aktualne zmiany w regulacjach polskich i unijnych dotyczących opakowań a także odpadów opakowaniowych dla weterynaryjnych produktów leczniczych.

Data szkolenia: 04.04.2023 g. 10:00 - 11:00

Link rejestracyjny TUTAJ

W ramach spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

    1. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy?
    2. Wymogi unijne, a wymogi polskie – jakie są różnice?
    3. Obawy związane z butelkami na napoje – czy już możemy o nich zapomnieć?
    4. Co powinniśmy wiedzieć o dodatkowych oznaczeniach na opakowaniach?
    5. Sesja Q&A

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla członków oraz pracowników firm członkowskich Stowarzyszenia POLPROWET.

Osoby zainteresowane członkostwem w POLPROWET oraz udziałem w tym i innych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu biuro@polprowet.pl

Prelegenci

Magdalena Świąder – radczyni prawna, partnerka

Magda od początku kariery zawodowej skupia się na produktach regulowanych. Przed założeniem MOYERS pracowała w kancelariach butikowych specjalizujących się w Life Sciences oraz dużej kancelarii prawnej. Zdobyte doświadczenia integruje w wizję doradztwa otwartego na zmiany. 

Projekty prowadzi z naciskiem na sprawność, efektywność i dobry kontakt. Szczególnie dobrze czuje się w negocjacjach i zarządzaniu umowami. Bardzo bliskie są jej tematy dotyczące wytwarzania produktów leczniczych, produkcji żywności ekologicznej oraz problemów środowisk medycznych.

Egzamin na radcę prawnego zdała z najwyższym wynikiem w izbie warszawskiej. Wierzy, że trzeba być prawnikiem zorientowanym kompleksowo, pomimo istotnego znaczenia specjalizacji. 

Po pracy można ją spotkać na szosowych trasach rowerowych, górskich szlakach i z książką w ręku. Oprócz prawa ukończyła także hebraistykę i pozostaje wierną fanką tematyki bliskowschodniej.