1

Reklama leków weterynaryjnych i nie tylko – aktualne zasady i trendy

POLPROWET wraz z kancelarią MOYERS zapraszają na webinar 16 marca pt. „Reklama leków weterynaryjnych i nie tylko – aktualne zasady i trendy"

Podczas webinaru omówimy aktualne zmiany w reklamie leków weterynaryjnych a także porozmawiamy o reklamie w kontekście zgodności z Kodeksem Etyki Marketingowej POLPROWET oraz tendencjach zmian prawnych dotyczących reklamy. Na webinar zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli działów sprzedaży,  marketingu, osoby zawodowo związane z reklamą i promocją weterynaryjnych produktów leczniczych.

Data szkolenia: 16.03.2023 g. 10:00

Link rejestracyjny TUTAJ

W ramach spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

  1. Reklama weterynaryjnych leków w pigułce – co nowego, co po staremu, na co czekamy?
  2. Compliance – powtórka z Kodeksu Etyki Marketingowej POLPROWET
  3. Reklama „nie-leków” – o czym pamiętać przy różnych kategoriach produktów?
  4. Tendencje zmian prawnych dot. reklamy – co nam mówią o podejściu organów regulacyjnych i jakie to ma znaczenie dla działów marketingu?
  5. Influencer Marketing Fever, czyli jak #współpracować, żeby nie zachorować
  6. Sesja Q&A

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla członków oraz pracowników firm członkowskich Stowarzyszenia POLPROWET.

Osoby zainteresowane członkostwem w POLPROWET oraz udziałem w tym i innych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu biuro@polprowet.pl

Prelegenci

Aleksandra Swacha – aplikantka radcowska

Aleksandra od początku swojej kariery zawodowej jest związana z doradztwem dla sektora Life Sciences. Zdobywała doświadczenie w największych polskich kancelariach oraz w międzynarodowej korporacji prawniczej. W prawie odnalazła prawdziwą pasję i najlepiej czuje się w międzynarodowych projektach.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego wspólnie przez Uniwersytet Warszawskie wraz z Emory University School of Law i Georgia State University College of Law. Od 2022 r. odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Walery Arnaudow - Adwokat, Partner 

Walery zdecydowaną większość kariery zawodowej poświęcił pracy w jednej z największych polskich kancelarii prawnych. Zdobył w niej doświadczenie w prowadzeniu złożonych i międzynarodowych projektów. Jest przekonany, że Klienci doceniają znajomość branży i uwzględnianie aspektu biznesowego przez prawników.  Najbardziej cieszą go projekty, w których pomaga w tworzeniu regionalnych struktur dystrybucyjnych. 

Został doceniony przez Klientów w międzynarodowych rankingach (Chambers oraz Legal500). Lubi występować publicznie, bo wtedy może dać upust południowemu temperamentowi. Bułgarski to jego drugi język ojczysty. Po pracy można go spotkać na motocyklowych trasach i torach.