30 11 webinar BANER POLPROWET

Usługa transportu jako działania zlecane – perspektywa jakościowa i prawna

POLPROWET wraz z kancelarią MOYERS zapraszają na webinar pt. „Usługa transportu jako działania zlecane – perspektywa jakościowa i prawna"

Temat będzie przedstawiony na licznych praktycznych aspektach dot. przeprowadzania audytu firm transportowych, niuansach jakie są związane z kwalifikacją jakościową firmy transportowej - czyli gdzie warto przyłożyć szkiełko i oko. Wartością dodaną będą również informacje dotyczące nadzorowania podwykonawcy w trakcie realizowanej usługi, zarówno w kontekście dobrze przygotowanej umowy jakościowej jak i systemu jakości w hurtowni farmaceutycznej.

Data szkolenia: 30.11.2022 g. 10:00

Link rejestracyjny TUTAJ

W ramach spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

  • Na co zwracać uwagę przy zlecaniu usług? Podejście do usług zlecanych z naciskiem na transport
  • Zadania zleceniodawcy i zleceniobiorcy wynikające z DPD – okiem prawnika praktyka
  • Sposób audytowania zleceniobiorców transportowych i dokumentacja procesowa
  • Umowy jakościowe z podwykonawcą transportowym. Elementy niezbędne (i zbędne)
  • Sesja Q & A

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla członków oraz pracowników firm członkowskich Stowarzyszenia POLPROWET.

 

Osoby zainteresowane członkostwem w POLPROWET oraz udziałem w tym i innych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu biuro@polprowet.pl

 

Wykładowca

Jan Pietraszek foto

Jan Pietraszek – Prezes Zarządu Centrum DPD Sp. z o.o. , prawnik i QMS Manager w kancelarii Moyers, pomysłodawca i właściciel Logicare. Audytor DPD oraz ISO, pełnomocnik ds. zintegrowanych systemów zarządzania jakością, koordynator projektów.

Od kilkunastu lat doradza branży farmaceutycznej, przede wszystkim hurtownikom. Z sukcesami zajmuje się kierowaniem projektami w zakresie uruchomiania nowych hurtowni farmaceutycznych w różnych modelach biznesowych. Na jego koncie można zapisać ponad 30 nowych zezwoleń.

Posiada również bogate doświadczenie w audytowaniu hurtowni farmaceutycznych/weterynaryjnych, operatorów logistycznych, magazynów dystrybucyjnych oraz firm transportowo-spedycyjnych. Lider zespołów wdrożeniowych, członek grup eksperckich.

Jest prawnikiem oraz certyfikowanym pełnomocnikiem do spraw zintegrowanych systemów zarządzania jakością. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu dobrze się czuje zarówno w zagadnieniach typowo prawnych, jak jakościowych czy techniczno-logistycznych. Nie są mu obce procesy kwalifikacji oraz walidacji dokonywane w hurtowniach farmaceutycznych ze szczególnym uwzględnieniem nadzoru nad warunkami przechowywania oraz transportu produktów.