BANER WEBINAR FIN (1)

Nowe DPD w hurtowni leków weterynaryjnych WEBINAR - 22.06.2022 g. 10:30

POLPROWET wraz z kancelarią MOYERS zapraszają na webinar pt. „Nowe DPD w hurtowni leków weterynaryjnych – spokojny trucht czy bieg z przeszkodami?"

28 stycznia 2022 r. to przełomowa data dla branży weterynaryjnej. Od tego dnia w Unii Europejskiej stosuje się nowe prawo, które zmieniło realia dotyczące leków weterynaryjnych.

Data szkolenia: 22.06.2022 g. 10:30

Link rejestracyjny: Webinar DPD 

Z perspektywy hurtowni farmaceutycznych kluczowe znaczenie ma tzw. nowe (unijne) DPD i to właśnie na nim skupimy się na najbliższym szkoleniu.

W ramach spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

  • Na jakie przepisy powinien patrzeć hurtownik, a o jakich może już zapomnieć?
  • Obowiązki hurtowników – czy możemy mówić o ewolucji, czy raczej rewolucji?
  • Osoba Odpowiedzialna – jaka jest jej rola w przepisach unijnych?
  • Case study – porozmawiajmy na przykładach
  • Czy zawsze powinniśmy ufać komunikatom organów nadzoru?

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone wyłącznie dla członków oraz pracowników firm członkowskich Stowarzyszenia POLPROWET.

Prelegenci

  • Aplikantka Radcowska Aleksandra Bieniek

Aplikantka radcowska, która na co dzień wspiera Klientów głownie w kwestiach związanych z dystrybucją i marketingiem produktów regulowanych. Ma również doświadczenie w postępowaniach inspekcyjnych i uzyskiwaniu zezwoleń na prowadzenie hurtowni leków weterynaryjnych. Prowadzi szkolenia o nowym prawie weterynaryjnym, ze szczególnym uwzględnieniem Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

  • Farmaceutka Katarzyna Kęsik Olędzka

Farmaceutka, które przez lata była związana z GIF, gdzie ostatecznie pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru. Początkowo sprawowała obowiązki inspektora ds. wytwarzania, a następnie naczelnika Wydziału Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi i Wydziału ds. Sfałszowanych Produktów Leczniczych. Jest certyfikowanym audytorem ISO 9001 i ISO 17025.

 

 

POLPROWET reprezentuje 16 wiodących producentów i generalnych dystrybutorów leków i szczepionek dla zwierząt, obejmując ponad 85% polskiego rynku. Reprezentanci branży zrzeszeni w stowarzyszeniu na co dzień zapewniają lekarzom weterynarii środki do opieki nad milionami zwierząt w Polsce. Organizacja ta współpracuje ze swoim europejskim odpowiednikiem Animal Health Europe, realizując wspólne statutowe cele.