EMA online

Webinar informacyjny EMA dla sektora MŚP w dniu 28.10.2021

W dniu 28.10 odbędzie się webinar informacyjny European Medicines Agency dla segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzień informacyjny zapewni przegląd inicjatyw #EMA wspierających sektor MŚP i usługodawców działających w sektorze leków weterynaryjnych. Podczas tego wydarzenia omówionych zostanie wiele tematów związanych ze kontaktami z EMA. Między innymi na możliwości wczesnego dialogu z EMA, zakres wsparcia, do którego firmy mogą uzyskać dostęp w celu optymalizacji ich planów rozwojowych, oraz doświadczenia firm z wnioskami o pozwolenie na dopuszczenie do obrotu.

Wydarzenie skoncentruje się również na wpływie na MŚP wdrożenia rozporządzenia w sprawie weterynaryjnych produktów leczniczych (UE) 2019/6, które wejdzie w życie 28 stycznia 2022 r. Obejmie demonstracje unijnej bazy danych nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii i unijnej bazy danych produktów.

Doradzamy naszym członkom jak zarejestrować się na to wydarzenie. W przypadku pytań prosimy o kontakt biuro@polporwet.pl

Oficjalny link wydarzenia znajduje się TUTAJ

Poniżej zamieszczamy agendę wydarzenia.

POLPROWET reprezentuje 14 wiodących producentów leków i szczepionek dla zwierząt, obejmując 80% polskiego rynku. Reprezentanci branży zrzeszeni w stowarzyszeniu na co dzień zapewniają lekarzom weterynarii narzędzia do opieki nad milionami zwierząt w Polsce. Organizacja ta współpracuje ze swoim europejskim odpowiednikiem Animal Health Europe, realizując wspólne statutowe cele.